C++ Eğitim

C++ Eğitim

13 Nisan 2020 0 Yazar: Berkay Arif Yavuz

📌 Sıfırdan C++ ve Programlama Öğrenin!

Bu kurs sayesinde C++ programla dilinde sıfırdan master seviyeye geleceksiniz.Eğitim seti yeterli miktar teorik,bol egzersiz mantığı gözetilerek oluşturulmuştur

C++ Ne İşe Yarar

C++ geliştirilmesinden sonra tüm dünyada en yaygın kullanılan programlama dillerinden biri olmuştur. Özellikle söz konusu performans olduğunda C++ daima ilk seçim olmaktadır zira diğer programlama dilleriyle kıyaslandığında C++ çok daha fazla güncellenen bir yazılım dilidir. Son olarak C++ 11 sürümü 2011 yılında yayınlanmıştır.

C++ yazılım dili kullanılarak geliştiriciler tarafından sistem yazılımları, özel yazılımlar, uygulamalar, sürücü yazılımları, kullanıcı taraflı yazılımlar ve gömülü firmware yazılımlar üretilmektedir.  Bugün bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz birçok donanımın dahi sürücüsü C++ programlama dili sayesinde hazırlanmış ve son kullanıcıların kullanımına tahsis edilmiştir.

C++ Öğrenme

Basit programlama dillerinin aksine C++ gibi gelişmiş bir programlama dilini sıfırdan öğrenmek elbette daha zorlayıcı bir süreç olacaktır. İnternetteki çeşitli kaynaklardan faydalanarak öğrenmeye başlayabileceğiniz C++’ı yabancı kaynaklardan görsel eğitim setleriyle de ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

C++’da ilk mini yazılımınızı yapmak ve ekrana “Merhaba dünya” çıktısını almak içinse aşağıdaki kod betiğini kullanabilirsiniz;

#include <iostream>

int main()

{

  std::cout << “Merhaba Dünya!n”;

}

Kursa gitmek için aşağıdaki bağlantıya tıkla.

➡️ http://bc.vc/CAFYjHC