Yeni eklenen Mangalar ve Öneriler – Manga.aybirdi.net

Günümüzde yabancı cizgi roman (Manga,Manhwa,Manhua ve Webtoon) okuma oranı ciddi anlamda arttı. Yazar sayısı arttı fakat ne yazık ki %75+ çevrilmemiş. Hedefimiz çevrilmemiş serileri ve diğer serileri büyük bir havuzda toplayıp tek bir site üzerinden istediğiniz çizgi romana ulaşmanızı sağlamaktır. Bunu yaparken siteye abartılı ve sinir bozucu pop-up reklamlar koymayacağız sadece yanda veya üstte görünen minimal reklamlar olaracaktır oda zaten tıklamazsanız yönlendirme yapmaz. Konuyu fazla uzatmadan birkaç Manga önerisinde bulunmak istiyorum.

1. Genshin Impact

Maalesef ki Genshin Impact’ın oyununu oynayıp mangasını okumayanlar var ve büyük şey kaçırıyorlar. Grafik ve kalitesini kesinlikle hissettiriyor. Bu mangayı okurken kesinlikle sıkılmayacaksınız.

Özet geçeyim

Tevyat 7 büyük Elemental Tanrı tarafından kutsanmış bir dünya. Dünyanın çekmiş olduğu acılar azalmış, yaralar zamanla iyileşmiş olsa da Rüzgarların Şehri Mondstad’daki barış ortamı halen kurulamadı. Fatui yakındaki şehir-eyaletlerini *koruma* adı altında bir bir ele geçirirken antik karanlıklardan birisi intikam için doğru zamanı bekliyor.

Okumak için tıkla.

2. Player Who Can’t Level Up (Seviye Atlayamayan Oyuncu)

Bence bu seri gerçekten kendini size aşık edecek. Benimde sürekli olarak takip ettiğim seridir. Senaryoları o kadar sarıyor ki gerçekten olayın içinde hissediyorsunuz. İzlemeniz gereken bir seri diye düşünüyorum.

Özet geçeyim

Kim Gigyu, 18 yaşında bir oyuncu olarak uyandı. ‘Kule’yi tırmanıp ‘geçitleri’ kapatırken hayatının başarıya ulaşacağını düşünmüştü… Ancak öğreticiyi geçtikten sonra bile 1 seviyeydi. Her gün bir goblin öldürdü ve hâlâ 1 seviyeydi. 5 yıl sonra bile 1 seviyeydi. “Böyle bir oyuncunun olabileceğini kim düşünürdü ki?” Kimsenin hiçbir fikri yoktu.

Okumak için tıkla.

3.Chronicles Of The Martial God’s Return

Bu serinin animeden farkı yok anime gibi yapmışlar. Anime derken ilerleyişi anime gibi sarıyor dalıp gidiyorsun. Buda okumanız gereken mangalardan. Çinlilerde yapınca tam yapıyor 😀

Özet geçeyim

Wuxia türünün 6. şaheseri. Nihai İblis Dan Woohyun çok güçlü olduğu için mühürlendi. Aradan geçen 1000 yılın ardından mühründen kurtuldu ancak her şey onun için anlamsız gelmeye başladı. Tam dünyadan umudunu kestiği anda minicik bir el gördü. “Bu ne?” “Etli hamur!” diye cevap aldı. Hayatında ilk defa biri ona karşı kötü bir niyet beslemiyordu ve böylece kaderinde bir değişim yaşandı. 1000 yıldır yaşayan Dövüş Sanatları Tanrısının maceralarına siz de bizimle birlikte tanık olun!

Okumak için tıkla.

4. Jujutsu Kaisen

Bu manga sevmeyen çıkmaz garanti diyorum. Bunu bir çok kişi biliyordur severekte takip ediyordur uzun süredir devam eden bi manga. Bunu fazla anlatmaya gerek yok okursanız ne demek istediğimi anlarsınız. 🙂

Özet geçeyim

Bir çocuk… “doğru ölüm” için savaşır. Zorluklar, pişmanlık, utanç… İnsanların hissettiği olumsuz duygular günlük hayatımızda gizlenen lanetlere dönüşür. Lanetler tüm dünyaya yayılır; insanları korkunç bir talihsizliğe, hatta ölüme götürebilir. Dahası, lanetler yalnızca başka bir lanetle defedilebilir. Itadori Yuji sıradan bir lise hayatı yaşamakla birlikte çok büyük bir fiziksel güce sahiptir. Bir gün, lanetlerce saldırıya uğrayan bir arkadaşını kurtarmak için İki Yüzlü Hayalet’in parmağını yer ve laneti kendi ruhuna alır. Artık İki Yüzlü Hayalet ile aynı bedeni paylaşmaktadır. Büyücülerin en güçlüsü olan Gojo Satoru’nun yönlendirmesiyle, lanetlerle savaşan bir organizasyon olan Tokyo Büyükşehir Teknik Büyücülük Lisesi’ne kabul edilir. Böylece, bir laneti def etmek için lanete dönüşen çocuğun kahramanlık masalı; asla geri dönemeyeceği hayatı başlar.

Okumak için tıkla.

5. Black Clover

Bu manganında animesi var. Önce mangasını 270. bölüme kadar okuyun sonra animesini izleyin daha iyi oluyor animesi bitince 270. bölümden devam edin en iyiyi sona sakladım böyle bir seriyi nadir bulursunuz.

Özet geceyim

Asta ve Yuno aynı gün yetimhaneye terk edilmiş iki yetimdir. Çocukken birbirlerine meydan okuyup kimin Büyü İmparatoru olacağını görmeye söz verirler. Ne var ki yıllar geçtikçe ikisinin arasındaki fark uçurumlara dönüşür. Yuno’nun büyü konusunda 10 parmağında 10 marifet varken Asta büyü bile kullanamaz ve bu sebeple fiziksel antrenmanlara yönelir. Pes etmek nedir bilmeyen Asta bir gün inanılmaz bir güç elde eder ve iki arkadaş aynı amacın peşinde yola koyulur.

Bu seriyi fazla anlatmak istemiyorum yanlışlıkla spoiler verebilirim 😀

Okumak için tıkla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir