Manga, Manhwa, Manhua ve Webtoon için yeni alternatifiniz…

Merhaba, gün geçtikçe yeni çizgi romanlar ortaya çıkıyor. Fakat bunları Türkçe olarak bulmak pekte mümkün değildi. Ama artık bu konuda içiniz rahat olabilir. Güncel seriler ve sizin okumak için sabırsızlandığınız serileri sizin için hazırlıyoruz. Şuan çevirdiklerimizden popüler olanları bu blogda belirteceğim.

  1. Flower in the Greenhouse

Lüks içinde yaşayan iki kardeş, ailesinin iflası sonucunda parasız kalırlar. Ormanın içindeki bir kalede hazine olduğu söylentilerini duyunca, o kaleye gitmeye karar verirler. Gizli bir yeraltı tünelinden geçerek gidilen kalede erkeklerin bile aşık olacağı güzellikte bir prens yaşıyordur. Kasvetli kaleden çıkış kapısı yok mu oldu?! ‘Seradaki çiçek’ misali özgürlük aşkını konu alan bir hikaye! 2 sezon bir arada okumak için tıklayın.

2. Swordmaster’s Youngest Son

Jin Runcandel, en büyük kılıç ustasının en küçük oğludur. Klanlarından atıldıktan sonra trajik bir kaderle karşılaşır… ama ölmeden önce Tanrı ona ikinci bir şans verir. Şimdi yeni gücünü iyilik için kullanmalıdır. Jin, dünyanın en güçlü kılıç ustası olacak ve en büyük potansiyeline ulaşabilecek mi? Şuan çok popüler bir seridir. okumak için tıklayın.

3. A Returner’s Magic Should Be Special

“Geri döndüm, sevdiklerimin bir daha ölmesine izin vermeyeceğim!” Gölge Dünyası, insanoğlunun karşılaştığı en büyük tehdit. Hayatta kalabilmiş olan yalnızca alt insandan biridir Desir Aman. Labirenti temizleme denemelerinin altısı da son kata kadar gelip başarısız olmuş, dünyanın yok olması engellenememişti. Ancak – Desir tam son nefesini verirken zamanda geriye gönderildi… Hem de 13 sene geriye! Ülkenin en iyi akademisi olan Havrion’da öğrenci olduğu zamana dönüş olan Desir, üç yıl sonra ortaya çıkacak olan Gölge dünyası’nı defedeip insanlığı ve sevdiklerini koruyabilecek midir? Çok sürükleyici bir animedir isekai tarzı sevenler bu seriye bayılacaktır. Okumak için tıklayın.

Şuan için serileri hızlandırmaya çalışıyoruz. destek olmak için sitemizde ilginizi çeken sponsorlu bağlantılara tıklayabilirsiniz. İyi okumalar.

1 thought on “Manga, Manhwa, Manhua ve Webtoon için yeni alternatifiniz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir