Anime sitemiz yolda

Günümüzde bir çok anime sitesi var ancak bölümler geç geliyor. Ekibimizi kuruyoruz animeler çıktığı dakikada çeviri ve encode işlemlerini başlatıp olabilecek en kısa sürede paylaşmayı planlıyoruz. Ekibimize katılmak için Discord : Yukiuchi#0213 buradan yazabilirsiniz.

Çeviride iyiyseniz çeviri encode işlemini hızlı yapabilecek donanımınız var ise encode bölümünde çalışabilirsiniz.

Anime sitemizin en önemli özelliği olabilecek en kısa sürede animeleri cevirip paylaşmaktır. Site üzerinde belli başlı reklamlar olacaktır. Bu reklamlar kullanıcıyı rahatsız etmeyecek biçimde olup ekibimize gelir kapısı olacaktır.

Şuan birçok yeni anime çıkıyor ve çoğu çevrilmiyor sadece izleneceği düşünülen belli başlı animeler çevriliyor. Biz ekip olarak ayrım yapmadan bütün animeleri çevirmeyi planlıyoruz tabi bu kolay olmayacak.

Bize katılıp büyük bir aile olmak için Discord üzerinden ulaşın. Şuan Youtube üzerinde anime cevirip paylaşmaktayım tabi bazı serileri paylaşamıyorum çünkü telif yiyor ve yarıda kalıyor Anime sitemiz açıldığında bu sorun ortadan kalkacaktır. Sadece anime değil ilerleyen safhada başka girşimlerde yapabiliriz.

Ekip Başvurusu için

Ekibe başvurabilmeniz için bilgisayarınız olması gerekiyor. Bu işlemler bilgisayar üzerinden yapılabiliyor. Yazıyı okuduğunuz için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir